služba:materiál:díl/věc:množství:jednotky:
jméno (*):přijmení (*):titul:
firma:
fakturační adresa (*):
dodací adresa: (pokud se liší od fakturační adresy)
telefon / mobil (*):e-mail (*):
IČO:DIČ:

Přiložit Váš soubor  
(Soubor musí být v jednom z těchto formátů: jpg, gif, doc, pdf, xls)


text objednávky (*):
* - povinné údaje

Zakázku je po avízu o jejím vyhotovení nutno objednatelem nebo jeho zástupcem vyzvednou nejpozději do jednoho týdne. Po této době se účtuje poplatek za uskladnění zakázky u nás a to za každý započatý den mimo dny víkendů a svátků. Výše poplatku je stanovena povahou zakázky. Zakázku je po jejím vyhotovení a na základě dohody také možno za mírný poplatek odeslat zákazníkovi spediční službou nebo přivézt osobně“

Fakturu je možno Vám také zaslat prostřednictvím Vámi uvedeného e-mailu, a jako taková bude dle Zákona 563/1991 Sb, §12 odst. 2 platná, tudíž není již na ní nutný náš podpis a razítko. V případě, že však trváte na faktuře ,,standardní", tak nám prosím o tom dejte zprávu.


Ochrana osobních údajů

Zákazník/Partner ve smyslu ust. § 13c odst. 1 písm. c) zák. č. 53/2004 Sb. uděluje zprostředkovateli souhlas s využitím svých osobních dat, a to za účelem jeho využívání ve smyslu výše uvedeného zákona č. 53/2004 Sb., tedy za účelem shromažďování, vedení, či zpracování jiným způsobem.

Bezpečnost vašich dat na internetu je pro nás velmi důležitá a věnujeme jí maximální pozornost. Abychom vám mohli nabídnout co nejkvalitnější služby, potřebujeme některá vaše data znát. Veškeré informace o vaší osobě, či firmě však používáme výhradně pro vlastní potřebu a neposkytujeme je v žádné podobě nikomu jinému.

Stanete-li se naším zákazníkem, dáváte již při registraci souhlas s tím, že údaje o vás a vašich nákupech budou shromažďovány a používány. S těmito údaji je zacházeno výhradně dle zákonem stanovených postupů a norem.

Údaje o Vašich nákupech u nás, tedy Vaše objednávky, poptávky, atd., jsou shromažďovány, což je nutné kvůli zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a v neposlední řadě mohou tato data posloužit i Vaší zpětné kontrole k výše uvedeným operacím.

Informace o nákupech jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám, pakliže zúčastněné subjekty nedají s tímto své povolení.

Vaše ,,osobní" data, které nám uvádíte jsou důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována dalším subjektům, vyjma státních orgánů na základě jejich písemného vyžádání.

Můžeme poskytnou pouze důvěryhodným třetím stranám a veřejnosti souhrnné, statistické, rámcové informace o zákaznících, návštěvnosti, obratu, a některé další údaje. Tyto statistiky však neobsahují žádnou informaci, která by umožnila identifikovat jednotlivé zákazníky.

Podle novely zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti je možné zasílat obchodní sdělení zákazníkům i bez jejich předchozího souhlasu, za podmínky, že zákazník využití podrobností elektronického kontaktu pro zasílání těchto obchodních sdělení původně neodmítl. Pokud si tedy nepřejete obchodní nabídky dostávat, sděle nám to.

Registrací u nás budete automaticky zařazeni do databáze našich zákazníků.

Podle novely zákona č. 480/2004 Sb. je možné využít tyto podrobnosti elektronického kontaktu pro potřeby šíření obchodních sdělení týkajících se našich vlastních výrobků nebo služeb formou nabídkových e-mailů.

Poskytnutím údajů k registraci návštěvník souhlasí s tím, abychom ve smyslu § 4 písm. e) zákona č. 101/2000 Sb., údaje zpracovávali a využívali je pro interní a marketingové potřeby. Tyto údaje však nebudou v žádném případě, vyjma zákonem nařízeným, poskytnuty třetím osobám.

© Reno-Tech.cz, s.r.o.
Tyto stránky jsou autorizované, jejich zneužití nebo kopírování je trestné, Zák. 121/2000 Sb.
Webové stránky vytvořilo studio NeXAVISION

počet přístupů celkem: 765366    
aktuálně prohlížejících: 7