cisteni-index.jpg, 11kB

Čištění
ultrazvukové, strojové i ruční

Finální povrchová úprava primárních materiálů bez nutnosti povrchové pokrývky (lakování, metalizace, chromování). Zároveň slouží i jako předúprava pro další technologické zpracování.

 

Ultrazvukové čištění

Jako součást naší kompletní povrchové úpravy provádíme rovněž bezkontaktní ultrazvukové čištění povrchově upravených (pokovených) různých drobných součástek, drahých kovů, kamenů a mincí, jemné mechaniky, optiky a elektroniky, mediálních nosičů a mnoho dalších.

Tato metoda je velmi šetrná, účinná a poměrně rychlá. Spolehlivě se tímto požadovaný dílec vyčistí a navrátí se mu tak původní, zejména vzhledové, ale i funkční parametry. K tomu nám slouží moderní a výkonné technologie, díky kterým dosáhneme progresívní úrovně zpracování.

Nejčastěji čistíme:

  • kovové mechanické díly
  • náramkové hodinky
  • auto, moto, cyklo díly
  • mince
  • klenoty a drahé kameny
  • jemnou mechaniku
  • šperky (prsteny, náušnice ...)
  • různé součástky
  • jiné předměty z drahých kovů (zlato, stříbro ...)
  • a mnoho dalších

Jako vhodný doplněk tohoto čištění je u nás možné i leštění a konzervace, kdy je těmto dílům dána dlouhodobá ochrana proti nežádoucí oxidaci a sulfidaci, která tento povrch dále znečišťuje a znehodnocuje.

Ruční i strojové čištění interiérů a exteriérů motorových vozidel.

S maximální péčí, speciálními přípravky a s bohatými zkušenostmi, Vám očistíme Váš vůz, který bude po té jako nový. Čistíme, leštíme a konzervujeme textilie, kůži, plastové a kovové díly, skla, disky, pneumatiky, motor. Ruční čištění je mnohem kvalitnější, efektivnější a trvanlivější, než použití kartáčových myček, které slouží jen k "rychlému" očištění exteriérů (karosérií) motorových vozidel. I po té Vám však zůstává nevyčištěn interiér Vašeho vozu.

Myslíme si totiž, že i dnes platí to, co platilo za našich babiček, když se říkalo ,,nahoře huj a uvnitř fuj“. Proto, aby tomu nebylo i ve Vašem případě, navštivte nás a vyzkoušejte tyto naše služby. Sami si pak můžete ověřit rozdíl mezi autem, se kterým jste k nám přijeli a tím, se kterým budete odjíždět. Šťastnou cestu…

Hodinový manžel / domácí servis

Jsme firma s tradicí se zaměřením zejména na povrchové úpravy a renovace. Díky naší personální i technologické výbavě zvládneme provádět nejen operativní práce drobných řemesel a služeb, dnes módně nazývané ,,hodinový manžel“ neboli ,,domácí servis“, ale i mnoho dalších jiných činností. Jedná se především o různé opravy a úklid v interiérech i exteriérech domácností a společenských prostorech. Více se dozvíte na www.reno-tech.cz nebo volejte 608 708 907.

Dílčí obory čištění

 

Cena za čištění je stanovena většinou individuálně a to zejména podle objemu práce, časové náročnosti a použitého technologického postupu, včetně i nutnosti dalších úprav a předúprav zpracovávaného dílce.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás bez obav obraťte kdykoliv prostřednictvím kontaktního formuláře níže nebo nám zašlete poptávku na čištění.

Máte zájem o bližší informace? Napište nám!

Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději však do dvou pracovních dnů.
* povinný údaj

© Reno-Tech.cz, s.r.o.
Tyto stránky jsou autorizované, jejich zneužití nebo kopírování je trestné, Zák. 121/2000 Sb.
Webové stránky vytvořilo studio NeXAVISION

počet přístupů celkem: 740748    
aktuálně prohlížejících: 20