kontrolavyroby-index.jpg, 11kB

Kontrola výroby
vizuální, mechanická, měřící aj.

Tato činnost spočívá především ve vizuální, mechanické, měřící, aj. kontrole různých dílů, výrobků a zařízení, kde se za tímto účelem, dle dispozic výrobce/zadavatele, zjišťují rozměrové, mechanické, kosmetické a jiné výrobní a zpracovatelské vady či nedostatky, obvykle se vyskytující u prvovýrobních, sériových produkcí.

Nedílnou součástí této činnosti je dílčí rozlišení/rozdělení dílů s vadou a dílů bez vady, zásadních pro správnou funkci a použití u finálních výrobků.

Hlavním atributem těchto kontrol je pak to, že se zamezí k nežádoucímu “prosáknutí“ zmetků do dalšího technologického procesu výroby, čímž se zvýší celková efektivita, kvalita a ekonomika výroby, rovněž i prestiž finálního výrobku na trhu.

Je totiž prokazatelné, že zjištění jakýchkoliv vad na počátku výroby, lépe, ještě před ní, je pro každého výrobce výhodnější řešení než komplikovaně objevovat vady a nedostatky na jejím konci a přicházet tak o nemalé prostředky i o dobré jméno firmy.

Našimi zákazníky je celá řada firem, zejména z řad výrobců v autoprůmyslu a strojírenství, kteří jsou si vědomi, že kvalita je nade vše.

K této činnosti máme kvalifikovaný, zkušený a způsobilý personál.

 

Cena za kontrolu výroby je stanovena většinou individuálně a to zejména podle objemu práce, časové náročnosti.V případě jakýchkoliv dotazů se na nás bez obav obraťte kdykoliv prostřednictvím kontaktního formuláře níže nebo nám zašlete poptávku na kontrolu výroby.

Máte zájem o bližší informace? Napište nám!

Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději však do dvou pracovních dnů.
* povinný údaj

© Reno-Tech.cz, s.r.o.
Tyto stránky jsou autorizované, jejich zneužití nebo kopírování je trestné, Zák. 121/2000 Sb.
Webové stránky vytvořilo studio NeXAVISION

počet přístupů celkem: 734023    
aktuálně prohlížejících: 23