Informace o nás

Vítejte na stránkách firmy Reno-Tech.cz, s.r.o. , firmy zabývající se realizací kompletního řešení povrchových úprav a renovací. V případě potřeby kontaktů a aktuálního infa o nás, včetně i místa a pracovní doby jděte/klikněte na: http://www.reno-tech.cz/kontakty/ .

Rychlé odkazy

Provádíme kompletní řešení povrchových úprav a renovace pro různé díly a zařízení ze všech známých materiálů. Jedná se zejména o pískování/tryskání, lakování, zinkování, leštění, penetrace, atd.. Nejčastějšími předměty jsou, disky, auto a moto díly, strojní a konstrukční díly, dřevo, nábytek, sklo, stavební díly a prefabrikáty, pláště budov, ocelové konstrukce a další.

tradice - solidní služby - vysoká kvalita - příznivá cena

Jsme obchodně technologická firma zabývající se dodávkami investičních i dílčích celků v oblasti pískovacích/tryskacích zařízení, jejich příslušenství, abraziv a rovněž i pracemi a metodikou s touto činností související.

Disponujeme novými, moderními, vysoce účinnými a výkonnými tryskacími technologiemi, čímž se náš provoz řadí mezi ojedinělé profesionální pracoviště svého druhu.

Vytváříme hodnoty nové a zároveň zachraňujeme i ty staré

Hlavní proud v portfoliu našich služeb je kompletní povrchová úprava, zejména pak, pískování/tryskání, lakování, čištění, leštění, zinkování, renovace a design. Zde se jedná především o různé strojní díly a zařízení, autodíly, nábytek, reklamní předměty, sklo, starožitnosti, konstrukce a prefabrikované stavební dílce.

Tuto činnost provádíme zejména na provoze povrchových úprav našeho kmenového závodu v Kaznějově, některé zakázky na detašovaném pracovišti poblíž Prahy (Brandýs) a rovněž přímo u zákazníků. I přesto, že největší míra zakázek k nám směřuje z míst blízkých našemu sídelnímu regionu, (Plzeňský kraj), kde za dobu své existence jsme si vydobyli čelní postavení, díky naší operativnosti působíme prakticky po celé České Republice i mimo ní, kde lze nalézt další naše zákazníky i výsledky naší práce. Jelikož našími hlavními atributy v naší činnosti je zodpovědnost a vlídnost k zákazníkům, jsou našimi klienty, pro které provádíme ne jen pískování/tryskání, ale i další činnosti z našeho portfolia služeb, významné společnosti, drobní řemeslníci i dílčí zákazníci a to jak domácí, tak i zahraniční.

Největší míra naší činnosti však zůstává pro naše stávající i nové zákazníky v městech a obcích severního a jižního Plzeňska jmenovitě pak Plzeň, Třemošná, Zruč, Senec, Česká Bříza, Ledce, Všeruby, Dolní Bělá, Manětín, Nečtiny, Úněšov, Hromnice, Obora, Dobříč, Kaznějov, Plasy, Kralovice, Mladotice, Žihle, Kožlany, Kozojedy, Nýřany, Město Touškov, Vejprnice, Tlučná, Líně, Zbůch, Chotěšov, Stod, Holýšov, Kladruby, Stříbro, Dobřany, Chlumčany, Přeštice, Chrást, Dýšina, Ejpovice, Rokycany, Mirošov, Radnice, Břasy, Holoubkov, Kařez, Starý Plzenec, Šťáhlavy, Losiná, Nezvěstice, Spálené poříčí, Blovice a mnoho dalších.

 
 

„Dejte povrchům kvalitu a eleganci”

Vzorec

 

 

Platební podmínky a možnosti:

U nás je možno platit v hotovosti na pokladně firmy, u stálých zákazníků převodem nebo platebním terminálem/kratou.

 

Dokumenty ke stažení:

Reference 31.12.2015 Velikost: 1.78 MB, PDF

Obchodní podmínky Velikost: 22.0 kB, DOC

Portfolio našich služeb (CZ) Velikost: 343.7 kB, PDF

Our portfolio of services (EN) Velikost: 346.6 kB, PDF

Průřez naší činností Velikost: 599.5 kB, PDF

Fotky z naší prodejny a provozovny

 

Ochrana osobních údajů, GDPR:

Reno - Tech.cz, s.r.o (dále jen R-T)
Vypsáním a odesláním různých formulářů typu (poptávka, objednávka, apod.) uvedených na těchto webových stránkách, ve kterých uvádíte své osobní údaje (jméno, kontakty, apod.) , dáváte v rámci nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, tzv. GDPR jako jejich poskytovatel zároveň dobrovolný souhlas s jejich zpracováním pro potřeby dodavatele zboží nebo služeb, včetně jejich sdílení subjekty v rámci firmy R-T, která se tímto zavazuje a zodpovídá za to, že tyto předmětné údaje nebudou zneužity.

Máte zájem o bližší informace? Napište nám!

Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději však do dvou pracovních dnů.
* povinný údaj

© Reno-Tech.cz, s.r.o.
Tyto stránky jsou autorizované, jejich zneužití nebo kopírování je trestné, Zák. 121/2000 Sb.
Webové stránky vytvořilo studio NeXAVISION

počet přístupů celkem: 746499    
aktuálně prohlížejících: 16