Pronájem nářadí a strojů - půjčovna pískovaček a kompresorů, také jejich příslušenství (hadice, trysky, ochr. prostředky, atd.).

Pronájem se specializací na profi pískovací / tryskací techniku (mobilní pískovačky a jejich příslušenství), včetně ochranných prostředků tryskání, také i na tlakové lakovačky a mobilní kompresory  - více informací k této službě (možnosti, podmínky a rovněž aktuální ceník) naleznete na Půjčovna mobilních pískovaček a kompresorů

Zde naleznete pro vás mnoho užitečných informací (rady, tipy, doporučení) k rúzným tryskacím zařízením, pískovačkám - Pískovačky ... a komentáře zde Blog-Pískovačky

Zde naleznete pro vás mnoho užitečných informací (rady, tipy, doporučení) k elektrickým i dieselovým kompresorům - Kompresory ... a komentáře zde: Blog-Kompresory

Zde naleznete pro vás mnoho užitečných informací (rady, tipy, doporučení) k brusným a tryskacím materiálům (Abraziva-Písky) - Abraziva ... a komentáře zde: Blog-Abraziva

Zajímá Vás, kde a s jakými výsledky práce se při různých činnostech používají profi mobilní pískovačky, navštvte naší foto nebo video galerii.

Je mnoho důvodů, proč zvolit pronájem strojů namísto jejich nákupu. Každý náš zákazník má ten svůj.

Proto půjčujeme/pronajímáme krátkodobě i dlouhodobě kompletní technologii s příslušenstvím pro pískování/tryskání. Jedná se zejména o pískovací/tryskací jednotky, kompresory, přípojné hadice, ochranné prostředky, abraziva a vše ostatní, potřebné k výkonu této činnosti.

U firem a živnostníků jde u pronájmu strojů a zařízení především o to, že nemusí vlastnit a starat se o tyto prostředky a přitom mohou vykonávat tuto žádanou práci a nepřicházet v tomto oboru o lukrativní zakázky nebo řešit ne vždy spolehlivou kooperaci.

Zároveň si tím elegantně a bezstarostně rozšíří své portfolio nabízených služeb a udrží si tak svou konkurence-schopnost na trhu.

Tyto zařízení půjčujeme také drobným řemeslníkům, zájmovým organizacím i jiným uživatelům z řad běžných občanů.

Ceny této naší služby se pak odvíjí od typu, množství, doby a účelu zapůjčení, rovněž také, zdali se jedná o soubor nebo pouze zařízení dílčí.

Stálým zákazníkům, dle konkrétního případu, poskytujeme slevy.

V případě zájmu nebo potřeby zapůjčení kontaktujte nás.

Dokumenty ke stažení

Máte zájem o bližší informace? Napište nám!

Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději však do dvou pracovních dnů.
* povinný údaj

© Reno-Tech.cz, s.r.o.
Tyto stránky jsou autorizované, jejich zneužití nebo kopírování je trestné, Zák. 121/2000 Sb.
Webové stránky vytvořilo studio NeXAVISION

počet přístupů celkem: 746505    
aktuálně prohlížejících: 13