Kompletní renovace / oprava moto a auto, Fe i Alu disků ... pískování (tryskání) disků,
balotinace paprsků / loukotí,
lakování, leštění, rovnání disků, aj.

Precizní renovace auto disků a moto ráfků (ocelové/plechové, ALU-hliníkové/elektrony), kterou provádíme, je nedílnou součástí oprav a úprav různých motorových dopravních prostředků.
Dobrý a hezký ráfek/disk zcela určitě zajistí každému autu, motorce či traktoru jak jeho bezpečnost, splehlivost a komfort při jízdě tak současně výrazně ovlivní jeho celkový vzhled/image, zvýší jeho hodnotu a rovněž i seběvědomí majitele.

Jedná se zejména o opravy, úpravy a celkové renovace disků a ráfků, prováděné na moderních zařízeních s progesívními technologickými postupy a naší snahou dosáhnout co nejvyšší kvality i spokojenosti zákazníka ... pískování/tryskání disků, balotonování disků, lakování disků, chromování disků, leštění disků, svařování a rovnání alu disků a mnoho dalších povrchových úprav a oprav disků (ráfků, kol) a to jak pro motorky, osobní auta, SUV vozy, tak i rovněž užitkové (dodávky), včetně i nákladních nebo zemědělské/farmářské techniky.

Kvalitní povrchovou úpravou a to jak tou standardní (pískování, lakování, atd.), tak i tou nestandardní, tuning disků (chromování, strukturální leštění, atd.), jednak zvýšíte jejich životnost a zároveň jim dáte určitou dávku originality a nezaměnitelnosti, čímž se odlišíte od jiných účastníku silničního provozu.

Ukázky některých našich prací a jejich hodnocení, kde reálné výsledky a objektivní názory od zákazníků jsou naším hlavním atributem a předpokladem, že své práci rozumíme a umíme, naleznete ve fotogalerii těchto webových stránek a referencích firmy Reno - Tech.cz, s.r.o.

Svou poptávku po tomto druhu práce můžete u nás učinit zde.

Ceník, možnosti, podmínky, nabídka a další informace k reálnému provádění renovace disků na našem provoze naleznete zde: http://www.reno-tech.cz/cenik/piskovani-lakovani-balotinovani-disku/ .

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Dokumenty ke stažení

Renovace Fe a Alu disků Velikost: 367.7 kB, PDF

Máte zájem o bližší informace? Napište nám!

Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději však do dvou pracovních dnů.
* povinný údaj

© Reno-Tech.cz, s.r.o.
Tyto stránky jsou autorizované, jejich zneužití nebo kopírování je trestné, Zák. 121/2000 Sb.
Webové stránky vytvořilo studio NeXAVISION

počet přístupů celkem: 656360    
aktuálně prohlížejících: 9