Pískování/Tryskání starožitností

Starožitností se myslí jakákoliv věc co má nějakou historickou, sběratelskou, či jinou než jen spotřební hodnotu. Jedná se zejména o drobné ale i větší předměty z kovu, dřeva, ale i jiných materiálů, které jsou velmi staré, a na kterých je již vidět jisté morální opotřebení.

Nejčastějšími příklady jsou různé starodávné váhy, nářadí, kování, zámky, dveře, skříně, komody, truhlice, kolovraty, včetně i věcí běžné potřeby. Speciální kategorií jsou pak různé umělecké a technické díla nebo stavby větších rozměrů často se statutem národní kulturní památka. Všechny tyto věci a objekty si sebou již po několik let nesou svou originalitu a ducha tehdejší doby a k mnohým se vážou různé příběhy.

Proto pro ty všechny, kteří mají k těmto věcem jakýkoliv vztah nabízíme moderní a šetrnou renovaci, zejména co se týče povrchové úpravy, včetně i konzervace a to vše na odborné úrovni. K tomu nám slouží jednak mnohé zkušenosti, moderní technologie a progresivní způsoby zpracování, jejíž výsledkem je vysoká úroveň a efektivita vyhotovení.

Jako součást naší kompletní renovace, nabízíme rovněž povrchovou úpravu, zejména kovových dílů, bez ztráty puncu originality, jako je aplikace staro-mědí nebo staro-bronzu.

Další naší službou je konzervace některých dílů, čímž se pro tyto věci zajistí dlouhodobá ochrana proti nežádoucím vlivům.

V případě, že tedy máte zájem o renovaci jakékoliv staré věci, nebo potřebujete jen dobrou radu, kontaktujte nás.


Ukázky některých našich prací naleznete ve fotogalerii těchto webových stránek zde.

Svou poptávku po tomto druhu práce můžete u nás učinit zde.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Dokumenty ke stažení

Máte zájem o bližší informace? Napište nám!

Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději však do dvou pracovních dnů.
* povinný údaj

© Reno-Tech.cz, s.r.o.
Tyto stránky jsou autorizované, jejich zneužití nebo kopírování je trestné, Zák. 121/2000 Sb.
Webové stránky vytvořilo studio NeXAVISION

počet přístupů celkem: 656360    
aktuálně prohlížejících: 8