Obnova/restaurování památek

V našem portfoliu služeb se rovněž nalezne zaměření obnova/rekonstrukce památek a různých jiných historických budov a zařízení. Zde většinou jde o zakázky pro různé památkové útvary a to jak státní tak i zájmové. Rovněž i pro různé soukromé subjekty mající ve vlastnictví nebo výbavě unikátní předměty a zařízení podobného charakteru. Proto s vědomím, že se jedná o prestižní činnost, je v naší firmě těmto pracím (restaurování památek) věnována maximální péče. Velkou pozornost si pak zaslouží objekty zařazené do kulturního dědictví, zejména pak ty, co jsou evidované v UNESCO.

Z naší strany se zejména jedná o formu povrchové úpravy/předúpravy pískováním/tryskáním, kdy se jakákoliv plocha mimo jiné efektivně očistí, sjednotí a případně připraví pro další technologický postup zaměřený na finální povrchovou úpravu, jako je např. lakování, štukování, pokovení-cínování, pomědění, smaltování, zlacení, také konzervace nebo impregnace.

Především se to týká kamene, zdiva, dřeva a kovu použitých při stavbě různých soklů, zdí, fasád, omítek, krovů, sloupů, soch, mříží, atd. na tvrzích, hradech, zámcích, kostelech, klášterech, hřbitovech, mlýnech, mostech, věžích, kašnách, aquaduktech, skanzenech a mnoha dalších historických souborů.

Tato práce je vysoce specifická a vyžaduje maximální míru profesionality podtrženou nemalými zkušenostmi. Pro tuto činnost, kterou jsme schopni operativně vykonávat prakticky na jakémkoliv místě, máme patřičné vybavení a to jak moderní a výkonnou technologií tak rovněž školený personál.


Ukázky některých našich prací naleznete ve fotogalerii těchto webových stránek zde.

Svou poptávku po tomto druhu práce můžete u nás učinit zde.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Dokumenty ke stažení

Máte zájem o bližší informace? Napište nám!

Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději však do dvou pracovních dnů.
* povinný údaj

© Reno-Tech.cz, s.r.o.
Tyto stránky jsou autorizované, jejich zneužití nebo kopírování je trestné, Zák. 121/2000 Sb.
Webové stránky vytvořilo studio NeXAVISION

počet přístupů celkem: 738007    
aktuálně prohlížejících: 9