Pískování / Tryskání kamene, prefabrikátů (betonu) a zdiva

Je všeobecně známo, že povrchy kamenných a prefabrikovaných dílů podléhají povětrnostním, průmyslovým, civilizačních a jiným nepříznivým vlivům (kyselé deště, plísně, UV záření, výfukové zplodiny a jiné emise ), které mají zásadní vliv na životnost a estetiku těchto dílců, kdy dochází k jejich erozi, která má za následek změnu struktury a případně úplný rozpad těchto materiálů.

Aby se tomu efektivně zamezilo, slouží právě pískování/tryskání jako primární krok v povrchové předúpravě s následnou možností finálního ošetření speciální impregnací, které zamezí dalšímu znehodnocování těchto dílců a dlouhodobě ochrání jejich povrchy před jakýmikoliv nepříznivými vlivy čím zásadním způsobem zvýší jejich životnost a zlepší estetické vlastnosti.

Proto provádíme povrchové očištění a renovace stavebních i uměleckých prvků a souborů z kamene (pískovec, břidlice, žula, …), betonu (beton a jiné stavební, tvrdostní směsi).
Jde především o stavební části mnohých budov a děl, zejména pak o sokly, podlahy, sklepy, zdi, omítky/fasády, jímky, kanály, šachty, hráze, mosty, viadukty, podstavce, patky, obrubníky, pomníky, atd..

Pískování za účelem čištění / sanace betonových (prefabrikovaných) dílců, konstrukcí a staveb, jmenovitě – průmyslové podlahy, dlažby, mosty, patky, podstavce, pilíře, nádrže, hráze, aj.

Pískování/tryskání dílů zahradní architektury“ (zahrady, parky, leso-parky, - patky, obrubníky, zdi, ohrady, nábytek, atd.)


Ukázky některých našich prací naleznete ve fotogalerii těchto webových stránek zde.

Svou poptávku po tomto druhu práce můžete u nás učinit zde.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Dokumenty ke stažení

Máte zájem o bližší informace? Napište nám!

Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději však do dvou pracovních dnů.
* povinný údaj

© Reno-Tech.cz, s.r.o.
Tyto stránky jsou autorizované, jejich zneužití nebo kopírování je trestné, Zák. 121/2000 Sb.
Webové stránky vytvořilo studio NeXAVISION

počet přístupů celkem: 740760    
aktuálně prohlížejících: 19