Pískování/Tryskání jízdních kol (bicyklů)

Pískování/tryskání jízdních kol a to jak silničních tak i hoských a rovněž i těch historických a to jak celých tak i jejich dílů je nedílnou součástí renovace a případného tuningu těchto dopravních prostředků.

Tímto technologickým způsobem se ne jen opraví, očistí a celkově zrenovuje jakékoliv kolo, předně jeho rám, coby hlavní díl jakéhokoliv bicyklu, ale může se mu dát i jeho nezaměnitelnost a originalita.

Zejména pískováním a gravitováním do kovových dílů se mohou vytvářet různá loga, ornamenty nebo značení, čímž se tyto věci i majitelé svých šlapacích miláčků odliší od ostatních a jistě získají celou řadu svých obdivovatelů při svých vyjížďkách po silnicích, lesích nebo historických cyklo-srazech.

Současně s tím nabízíme službu mokrého i práškového lakování, chromování, zinkování a dalších způsobů povrchové úpravy, kterou provádíme v našem provozu.

Jelikož jsme sami cyklisti a zajišťujeme pro toto i servis, je možno přivéz k nám kolo kompletní, kde se provede před požadovanou povrchovou úpravou jeho odstrojení a po té opětovné nastrojení, včetně i seřízení.

Všem tímto přejeme mnoho bezpečných kilometrů a vždy šťastný návrat..


Ukázky některých našich prací naleznete ve fotogalerii těchto webových stránek zde.

Svou poptávku po tomto druhu práce můžete u nás učinit zde.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Máte zájem o bližší informace? Napište nám!

Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději však do dvou pracovních dnů.
* povinný údaj

© Reno-Tech.cz, s.r.o.
Tyto stránky jsou autorizované, jejich zneužití nebo kopírování je trestné, Zák. 121/2000 Sb.
Webové stránky vytvořilo studio NeXAVISION

počet přístupů celkem: 738011    
aktuálně prohlížejících: 13