Pískování/Tryskání nábytku a dřeva

Pískování dřeva, zejména dřevěného nábytku z masívu a palubek, ale i různých stavebních dílců a příslušenství je nedílnou součástí obnovy této kategorie vybavenosti.

Jedná se o moderní, efektivní a přitom poměrně šetrnou metodu technického čištění a renovace zejména starých dřevěných předmětů, které jsou poškozené jednak stářím, klimatickým, organickým nebo jiným působením, včetně i vandalizmu, kdy je vše toto možno uvézt do původního stavu věcí a přitom zachovat autentičnost tohoto výrobku.

Jde především o rozličné věci a zařízení jako jsou truhly, skříně, almary, kredence, komody, vitríny, police, židle, stoly, postele, sedací soupravy, lavice, současně i věci praktické potřeby- kolovraty, máselnice, cepy, sudy. Zvláštní kategorií jsou pak různé dřevěné stavby a jejich dílčí prvky-roubenky, stodoly, seníky, došky, krovy, podlahy, atd. .

Nedílnou součástí renovace jsou různé druhy kvalitní impregnace/konzervace a to jak syntetické, tak rovněž přírodní, čímž se těmto věcem zajistí dlouhodobá životnost, povrchová odolnost a rezistentnost proti nežádoucím vlivům.

Ukázky některých našich prací naleznete ve fotogalerii těchto webových stránek zde.

Svou poptávku po tomto druhu práce můžete u nás učinit zde.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Dokumenty ke stažení

Máte zájem o bližší informace? Napište nám!

Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději však do dvou pracovních dnů.
* povinný údaj

© Reno-Tech.cz, s.r.o.
Tyto stránky jsou autorizované, jejich zneužití nebo kopírování je trestné, Zák. 121/2000 Sb.
Webové stránky vytvořilo studio NeXAVISION

počet přístupů celkem: 725149    
aktuálně prohlížejících: 12