Pískování/tryskání domů a budov

Pískování/tryskání domů (rodinné domy, panelové domy, roubenky, … ), zejména jejich exteriéry, ale i interiéry, včetně i hospodářských a různých jiných technických stavení (průmyslové provozy, haly, sklady, kravíny, zoo, silnice, mosty, přehrady, …), ale i historických budov (statky, hrady, zámky, kostely, rozhledny …) je dnes běžná a velmi efektivní metoda očištění a renovace těchto děl.

Na zde zmíněných objektech a zařízeních nejčastěji pískujeme/tryskáme kámen (žula, pískovec, břidlice, …), beton, kovy, dřevo a sklo.

Jedná se zejména o sokly, fasády, podlahy, krovy, sklepení, schody, zídky, ploty, balkony, zahradní krby, mříže, svodidla, portály mostů, tunely, čističky odpadních vod, přehradní hráze, vzdýmadla, sloupy, věže, zvony, kříže, kašny a mnoho dalších, včetně i vnitřních zařízeních těchto budov (kotle, radiátory, centrální vzduchotechnika/klimatizace, rozvodné skříně,….).

Tím se nejen očistí a oživí povrch i struktura stavebních a konstrukčních částí těchto zařízení, které jsou negativně ovlivněny buď povrchovou erozí, nešetrným zacházením nebo vandalizmem, ale zároveň se i zlepší jejich estetické vlastnosti.

Jako další stupeň renovace je vhodná impregnace speciálními přípravky, která prodlouží jejich další životnost a ochrání před negativními, mechanickými (větrné poryvy, …) chemickými (emise, … ) i povětrnostními (UV záření, kyselé deště, …) vlivy.


Ukázky některých našich prací naleznete ve fotogalerii těchto webových stránek zde.

Svou poptávku po tomto druhu práce můžete u nás učinit zde.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Dokumenty ke stažení

Máte zájem o bližší informace? Napište nám!

Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději však do dvou pracovních dnů.
* povinný údaj

© Reno-Tech.cz, s.r.o.
Tyto stránky jsou autorizované, jejich zneužití nebo kopírování je trestné, Zák. 121/2000 Sb.
Webové stránky vytvořilo studio NeXAVISION

počet přístupů celkem: 765368    
aktuálně prohlížejících: 7