Pískovačky / tryskače

mobilní, kabinové, speciální, obslužné i bezobslužné, typizované i na zakázku, boxy, tryskací komory, příslušenství, hadice, trysky, cyklony, odsavače, rekuperátory, směšovače, kompresory, výroba, prodej, servis, školení, normy, bezpečnost, metodika

více informací k tomuto zboží a službě naleznete na www.piskovacky.cz

... víme, umíme, poradíme.

Sortiment, produkty, zboží, pískovačka, ...

Jsme obchodně technologická firma, která mimo jiné vyvíjí, vyrábí, prodává a servisuje pískovací / tryskací zařízení. Zde se jedná zejména o mobilní pískovačka / tryskací jednotka, kabinová pískovačka / box, kombinovaná pískovačka, velká komorová pískovačka, speciální pískovačka a mnoho dalších. Všechny pak v různém technickém a provozním provedení … pískovačka injektorová, tlaková, kombinovaná … manuální, automatická, atd. V naší nabídce je jak pískovačka typizovaná tak rovněž pískovačka vyráběná na zakázku, kde se jedná zejména o naší individuální produkci dle nestandardních / speciálních přání a potřeb zákazníků, coby konečných uživatelů. Tyto různé pískovačky pak nacházejí výjimečná uplatnění v průmyslu i humanitních oborech, k pískování za účelem tváření povrchu na kovech, sklu, kameni, dřevu, plastu, rovněž i za účelem dodržení kvality technologie výroby nebo odlišnosti od produkce jiných dílů. Příkladně: kovovýroba (obrábění, odlitky, výpalky, 3D tiskárna), autoservis (náhradní díly), pneuservis (disky), veteráni (motorky, auta, vojenská technika - karosařina, plechy, blatník, poběh, kapota, náprava, šasi, kostra), muzea (artefakty), dentisté a lékaři (implantáty, protetika, medika), reklamní a umělecké dílny a agentury (pískování sklenice, váza, půllitr, zrcadlo, přes šablouna /matrice, atd., matování, balotinování), konstrukční a stavební firmy (pískování ocelových konstrukcí, sokl, plášť budova, most, stožár, hrází, atd.), skláři (tabulové, užitkové, umělecké sklo), dřevaři, truhláři, tesaři, výrobci nábytku (pískování - nábytek, trám, obklad, dřevostavba, roubenka, srub), cyklo (rám, vidlice, řidítka) . Více informací ke zde uvedenému sortimentu pak naleznete na: www.piskovacky.cz

Příslušenství

Rovněž dodáváme příslušenství, jako je pistole, tryska, hadice, spojka, směšovač, dávkovač, dálkové ovládání - tzv. ,,mrtvý muž“, ventil, regulátor, odkalovač, tlaková nádoba, cyklon, odsavač, rekuperátor, regenerátor, filtr, aj.

Nedílnou součástí účinného a výkonného, tedy efektivního tryskání a naši dílčí nabídky i nabídky jako souborů zařízení je kompresor, sušička, separátor, ecomat a další stroje a zařízení, včetně i nezbytného příslušenství k výrobě a rozvodu kvalitního tlakového / stlačeného vzduchu. Ty se pak dělí na kompresory elektrické, stacionární, vhodné pro dílny a průmyslové provozy a kompresory vlečné / mobilní, dieselové, vhodné pro mobilní / volné tryskání v terénu.

Pro vyšší přidanou hodnotu naší firmy, jakožto ne jen dodavatele strojů a zařízení v oblasti povrchových úprav a renovací, hovoří celá řada atributů, především ale to, že pískovačky ne jen vyrábíme a prodáváme, ale současně s nimi na našem provozu povrchových úprav a renovací i pracujeme. Proto oproti jiným potencionálním ,,jen" dodavatelům tryskací techniky a vůbec techniky k pískování a lakování, včetně i příslušenství máme nemalou výhodu a náskok, zejména co se týče praktických zkušeností.

Specializace, odbornost, zkušenosti, školení, ...

A jelikož jsme také mimo to firma, která v čase založení se zrekrutovala zejména z řad pracovníků převážně z průmyslové sféry, techniků a praktiků z různých provozů a oborů, máme bohaté zkušenosti, které formou osvěty a rad dále šíříme směrem k našim zákazníkům a potencionálním uživatelům této techniky a to především formou před-nákupních konzultací, také i školení a lektorování, viz. zde: http://www.reno-tech.cz/reference/ .

Máte zájem o bližší informace? Napište nám!

Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději však do dvou pracovních dnů.
* povinný údaj

© Reno-Tech.cz, s.r.o.
Tyto stránky jsou autorizované, jejich zneužití nebo kopírování je trestné, Zák. 121/2000 Sb.
Webové stránky vytvořilo studio NeXAVISION

počet přístupů celkem: 734028    
aktuálně prohlížejících: 22