Inertní tryskací materiály / abraziva

abraziva (abrasiva), pestrá nabídka – různé druhy a typy, vysoká kvalita, velké množství skladem ... konzultace, poradenství, alternativní výběr.

více informací k tomuto zboží a službám naleznete na www.abraziva.cz

Sortiment, produkty, zboží, abrasivo, ...

V této sekci se jedná o nabídku abrazivních materiálů jako nedílnou součást technologických postupů povrchových úprav a renovací. Jde tedy sypké, druhově (organická, minerální, kovová), typově (oválná, ostrohranná) i frakčně (velikost) různorodé abrazivní materiály (zrno, drtě a granuláty) určené hlavně pro tryskání, broušení a pro výrobu různých abrazivních nebo adhezních směsí, též pro výrobu různých brusných elementů.

Druhy, dělení, materiál, tvar, velikost

Základní dělení: lehká, střední, těžká (dle měrné/sypké hmotnosti, kg/l) … dle druhu: organická - (kukuřice, skořápky vlašských ořechů, plastická abraziva), minerální - (křemičitý písek, korund, balotina, granát, zirblast, karbid, multifunkce, struska), kovová - (ocelové a litinové drtě a granuláty), dle typu: (oválná, ostrohranná, směsi) ... dle frakcí: (velikosti zrn, µm) … dle struktury: (drtě, granuláty).

Co se týče tryskání, tyto materiály (abraziva) jsou jeho nedílnou součástí a určují kvalitu, efektivtu a ekonomiku povrchových úprav a před-úprav.

 

Máte zájem o bližší informace? Napište nám!

Na Váš dotaz odpovíme co nejdříve, nejpozději však do dvou pracovních dnů.
* povinný údaj

© Reno-Tech.cz, s.r.o.
Tyto stránky jsou autorizované, jejich zneužití nebo kopírování je trestné, Zák. 121/2000 Sb.
Webové stránky vytvořilo studio NeXAVISION

počet přístupů celkem: 734028    
aktuálně prohlížejících: 23